EREN FİDANCILIK

Firma Hakkında

Firmamız; Bursa tarım hayvancılık sektöründe faaliyet göstermektedir. Faaliyet alanımız Gemlik zeytin fidanı yetiştiriciliği ve satışıdır. Firma olarak sektöre adım attığımız günden bugüne kadar fidan üreticiliği ve yetiştiriciliği alanında yılların kazandırmış olduğu tecrübe ile sektörün öncü firmaları arasına girdik. Tedarikçilerimizin zeytin fidanı konusundaki ihtiyaçlarını karşıladık. Zeytin fidanı satışı denince akla ilk gelen firmalardan birisi olduk. Bugün geldiğimiz noktada minimum maliyet maksimum kaliteye sahip fide satışlarımız ile sektöre yön vermekteyiz.

Kalite politikamızı müşteri memnuniyeti odaklı ticari anlayışımız oluşturmaktadır. Bu anlayışımız ekseninde firma olarak Satıcı Çalışma İzin Belgesi olmak üzere faaliyet alanımızdaki her türlü sertifikaya sahibiz. Yetiştiriciliğini ve üretimini yaptığımız zeytin fidanlarımız yüksek verimliliğe sahiptir. Bununla birlikte zeytin fidelerimizin üretimi yüksek kapasiteye sahip akıllı seralarımızda yapılmaktadır. Ürettiğimiz fidanlarımız Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı denetiminden geçmektedir. Ayrıca bitki pasaportu sistemine kaydı yapılarak sertifikalandırılmaktadır.

Firma olarak bahçe kurulumu konusunda deneyimli bir kadro ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Bahçelerimizin denetim ve kontrolü ziraat mühendislerimiz tarafından düzenli bir şekilde yapılmaktadır. Aynı zamanda siz değerli müşterilerimize satış sonrası danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Danışmanlık hizmeti kapsamında zeytin fidanlarının doğru bakımı konusunda aklınıza takılan her konu hakkında bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Firma olarak hedefimiz kendi üretimimiz zeytin fidanlarını siz değerli tedarikçilerimize en makul fiyatlar ile sunmaktır. Bizi yerimizde ziyaret edebilir, seralarımızı gezebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

orhangazi uygun fiyata zeytin fidanı,

orhangazi en iyi zeytin fidanı,

orhangazi en yakın zeytin fidanı,

orhangazi Zeytin Fidanı,

orhangazi en yakın zeytin fidanı satanlar,

orhangazi zeytin fidanı satanlar,

orhangazi zeytin fidanı siparişi,

orhangazi zeytin fidanı satış fiyatları,

orhangazi zeytin fidanı satış merkezi,

orhangazi zeytin fiyatı alınacak yerler,

orhangazi zeytin fidanı satın al,

bursa orhangazi zeytin fidanı satış noktası,

orhangazi zeytin fidanı satış noktası,

orhangazi toptan zeytin fidanı satışı,

orhangazi perakende zeytin fidanı satışı,

orhangazi zeytin fidanı fiyatları,

orhangazi zeytin fidanı satışı,

bursa orhangazi zeytin fidanı satış merkezi,

bursa orhangazi zeytin fidanı satın al,

bursa orhangazi toptan zeytin fidanı satışı,

bursa orhangazi zeytin fidanı siparişi,

bursa orhangazi zeytin fidanı satış fiyatları,

bursa orhangazi zeytin fidanı satışı,

bursa orhangazi zeytin fidanı fiyatları bursa,

orhangazi perakende zeytin fidanı satışı,

bursa orhangazi zeytin fiyatı alınacak yerler,

 

Firma Bilgileri

  • AdresÇAKIRLI MAHALLESİ BURSA OSMANGAZİ
  • Telefon05332338096
Paylaş