KAĞITHANE ARENA PLAYSTATİON CAFE

Firma Hakkında

1990’lı yıllarda dünyada popüler bir şekilde oyun oynama kültürünü değiştirmeye başlayan PlayStation, her yıl gelişen yapısı ve yıllar içerisinde çıkan modelleri ile günümüzde çok daha keyifli bir hale gelmiştir. Dünya genelinde en çok kullanılan oyun konsolu olması ile birlikte spor oyunlarından aksiyon oyunlarına, platform oyunlarından strateji oyunlarına kadar birçok farklı oyun çeşidi sağlamaktadır. Yakın geçmişten itibaren ülkemizde PlayStation cihazları ve televizyonlar ile özel oturma alanları kapsamında kafe hizmetleri verilmeye dahi başlanmıştır. Bu işletmelerden biri olarak İstanbul Kağıthane içerisinde yer alan firmamız, Play Station kafe kültürünü çok daha keyifli bir hale getirmiştir.

Kağıthane Arena Playstation Cafe olarak İstanbul eğlence sektörü içerisinde elit bir yapı ile güncel hizmetler sağlıyoruz. Çünkü her zaman sezonun en yeni oyunlarını ve en güncel sistemlerini sağlayarak nitelikli cihazlar ve işletme yapısı ile keyifli bir oyun imkanı sunuyoruz. Bu sayede de arkadaşlarınızla iyi bir vakit geçirmek için kafemizde kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Kafemizde verilen hizmetler sayesinde öncelikle oyun oynama keyfini yaşayabilir ve aynı zamanda da bulunan sıcak ve soğuk servis imkanlarıyla daha keyifli zaman geçirebilirsiniz. Bunun yanında atıştırmalıklar ve meşrubatlar bir yandan da sıcak çay ve çerezler gibi imkanlar ile oyun oynarken, daha iyi bir etkinlik sağlayabilirsiniz. İşletmemiz üzerinde birebir Play Station oynama imkanına kavuşabilir veya kiralama gibi farklı hizmetler talep edebilirsiniz. Cihaz alım satımı gerçekleştirebilir, langırt ve farklı masa oyunları ile de güzel vakitler geçirebilirsiniz.

 

Loading

GOLD FİRMA

Firma Bilgileri

  • Adresseyrantepe mah ibrahimkaraoğlanoğlu cad no 115 kat 3 kagıthane istanbul
  • Telefon5343979710
Paylaş